FEWOCiOUS، میلیونر 18 ساله دنیای NFT

victor_1625126026344_1625126037879

ویکتور لانگویس 18 ساله با لقب Fewocious، یکی از محبوب‌ترین و پول‌سازترین هنرمندان دیجیتال دنیای NFT هاست.

در ژوئن 2021، مجموعه‌ای از NFTهای Fewocious به قیمت 2.16 میلیون دلار در حراج معتبر کریستیز فروخته شد. او جوان‌ترین هنرمندی است که تا به حال آثار خود را در حراج کریستیز فروخته است. با درآمد 2 میلیون دلاری این کلکسیون، درآمد او از NFTها به بیش از 20 میلیون دلار رسید. این درآمد، Fewocious را به سومین هنرمند پردرآمد دنیای NFT تبدیل می‌کند.

ویکتور که متولد لاس وگاس است، در 12 سالگی از خانواده بداخلاق و آزارگر خود فرار کرد تا با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی کند. او از همان زمان، با ساخت thumbnail برای بازی ماینکرفت، باز خلاقیت و استعداد خود برای درآمدزایی استفاده می‌کرد.

شروع افسانه Fewocious

در ماه مارچ سال 2020 او اولین NFT خود را در پلتفرم superrare ساخت و با قیمت 90 دلار فروخت. این سرآغاز موفقیت‌های باورنکردنی Fewocious بود. ان اف تی بعدی او، با قیمت 6هزار دلار فروخت، سومین ان اف تی 25هزار دلار و…

nft نقاشی «لحظه‌ای که عاشق شدم» اثر fewocious با قیمت 25هزار دلار

موفقیت‌های بزرگ در راهند

Fewocious موفقیت‌های خود را تازه شروع کرده بود. او ابتدا با Two Feet خواننده مشهور آمریکایی، در ساخت 4 مجموعه ان اف تی همکاری کرد که با رقمی بیش از یک میلیون دلار، به فروش رسیدند. در قدم بعد، او با استودیو RTFKT همکاری کرد. RTFKT استودیویی است که کفش‌های مجازی طراحی می‌کند و به صورت NFT می‌فروشد. برای افرادی که نسخه NFT کفش‌های RTFKT X Fewocious را خریدند، یک نسخه فیزیکی نیز ارسال شد. درآمد فروش ان اف تی‌های این مجموعه، رقمی در حدود 3 میلیون دلار بود.

Fewocious  در ژوئن 2021، مجموعه‌ای از 5 ان اف تی خود را برای فروش در حراج کریستیز آماده کرد. این مجموعه «سلام من ویکتور هستم و این زندگی من است» نام داشت.ک

او در هر یک از این 5 اثر، یک‌سال از زندگی خود به عنوان هنرمند را به نمایش گذاشته بود.

 

20 کلکسیونر، برای خرید این آثار با یکدیگر رقابت کردند. خریداران می‌توانستند بین ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم برای پرداخت هزینه اثر انتخاب کنند. Fewocious علاوه بر NFT، نسخه فیزیکی هر اثر را در بسته‌ای مخصوص و طراحی شده، به خریداران هدیه داد.

نواه دیویس، کارشناس هنرهای دیجیتال حراج کریستیز در مورد ویکتور گفت:

من به ویکتور افتخار می‌کنم. او تمام تلاش خود را برای این پروژه انجام داد و روح زیبای خود را برای دنیا آشکار کرد. امیدوارم موفقیت او برای جوانان خلاق دیگری که ممکن است با مسائل مشابه  دست و پنجه نرم کنند، راه را روشن‌تر کند.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.