کار در متاورس

ویدئوی کار در متاورس با زیرنویس اختصاصی ایران nft مارکت

دنیایی دیجیتالی را فرض کنید که قرار است جایگزین دنیای واقعی ما شود. دنیایی که شما می‌توانید در خانه‌ی خود بنشینید و به کمک فضای مجازی با همکاران‌تان در سراسر دنیا دور یک میز بنشینید. روی تخت خود دراز بکشید و از جذاب‌ترین موزه‌های جهان دیدن کنید. احتمالا یاد فیلم‌های علمی تخیلی افتادید، اما جالب است بدانید بشریت در یک قدمی این تغییر بزرگ است! این تغییر بزرگ، متاورس نام دارد.

متاورس، چیزی است که قرار اینترنت فعلی شود و تمام دنیای ما را تغییر دهد.  متاورس دنیایی سه بعدی است که ما در آن سرگرم خواهیم شد، کار خواهیم کرد. دوستانمان را خواهیم دید و زندگی خواهیم کرد.

لابد برای‌تان این سوال پیش آمده که کار در متاورس چگونه خواهد بود. برای کار در متاورس، دیگر لازم نیست برای کار کردن به محل کار خود ببرید. به کمک تکنولوژی و تجهیزات متاورس، می‌توانید با پیژامه مورد علاقه‌تان در خانه خود بنشینید و در عین حال با همکاران خود دیدار کنید، در کنار آن‌ها زندگی کنید و به کمک آواتاری که برای خود طراحی کرده‌اید، خوش‌تیپ به نظر بیایید.

شرکت فیس بوک که اخیرا نام خود را به متا تغییر داده است، از پیشتازان تکنولوژی متاورس است. آن‌ها اخیراً ویدئوی جذابی منتشر کرده‌اند تا شرایط کار در  دنیای متاورس را به نمایش بگذارند. شما می‌توانید این ویدئو را با زیرنویس اختصاصی بی‌مثل، تماشا کنید.

 

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.