پلیس دبی می‌خواهد ان‌اف‌تی بسازد و هدیه بدهد: یک پیام مهم برای آینده

Dubai-Police

پلیس دبی اعلام کرده یک مجموعه ان‌اف‌تی راه می‌اندازد که مشتمل‌است بر دارایی‌های دیجیتالی که نماد ارزش‌های نوآوری، امنیت و ارتباطاتند.
اولین مجموعه ان‌‌اف‌تی پلیس دبی۱۵۰‌تایی است و طرح منحصربه‌فردی دارد.

ان‌اف‌‌تی‌های پلیس دبی: همه آن‌چه که باید بدانید

هرکه در داخل یا خارج از دبی زندگی می‌کند، می‌تواند به صورت رایگان برنده ان‌اف‌تی شود. تنها کاری که باید انجام دهد این است که در کمپین پلیس دبی شرکت کند.

یعنی تنها باید اعلامیه ان‌اف‌تی ارزش پلیس دبی را در شبکه‌های اجتماعی‌شان به اشتراک بگذارند و باید یک پیام مستقیم با نام، ایمیل و آدرس کیف پول ان‌ا‌ف‌تی‌اش به بخش ارسال کنید.

 

خالد ناصر الرزوقی، مدیر اداره‌کل هوش مصنوعی پلیس دبی، می‌گوید این اداره‌ پلیس اولین نهاد دولتی در امارات و اولین اداره پلیس جهان است که دارایی‌های دیجیتالی می‌سازد و با این گام از علاقه فزاینده‌ی دولت به دارایی‌های مجازی ریشه می‌گیرد و به جذب علاقه‌مندان به دنیای دیجیتال یاری می‌رساند.

وقتی یک اداره پلیس ان‌اف‌تی‌ می‌سازد و آزاد می‌کند، نشان می‌دهد که چگونه ماجرای دارایی‌های دیجیتال در راه تبدیل شدن به جریان اصلی است.

علاوه بر این، دبی در حال حاضر پیشرفت‌هایی در پذیرش ان‌اف‌تی دارد. همین ماه پیش، این شهر میزبان کنفرانس متاورس بود. در این رویداد مغز متفکر‌های بلاک‌چین، سازندگان ان‌اف‌تی، پیش‌روان عرصه امور مالی غیرمتمرکز چهار روز گرد هم آمدند.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.