غروب ان‌اف‌تی؟

اوپن سی، از مهم‌ترین بازارهای ان‌اف‌تی، یک‌‌‌پنجم نیروهای‌ای را اعدیل کرده است.

اوپن‌سی یک‌پنجم کامندانش را تعدیل کرد. دوین فینزر، بنیان‌گذار و مدیرعامل OpenSea ۲۰ درصد از نیروی کار این شرکت را تعدیل کرده است. او در بیانیه‌ای طولانی این خبر بهت‌آور را داد که این شرکت چاره‌ای جز کاهش کارمندانش ندارد. بنابر اعلام اوپن‌سی، این تصمیم به طور مستقیم از «زمستان رمزنگاری» و بی‌اطمینانی در اقتصادی جهانی ریشه می‌گیرد.

اوپن‌سی بیست‌درصد نیروهای‌اش را تعدیل کرده است.

OpenSea : چاره‌ای نداریم

این خبر هولناک بسیاری را که به طور مستقیم و غیرمستقیم در فضای NFT کار می کنند، شوکه خواهد داد.بنابر گزارش‌ها اخیراً بی‌‌اطمینانی زیادی در فضای NFT و کریپتو پدید آمده‌ است. دوین فینزر، مدیرعامل اوپن‌سی، در بیانیه‌ای که منتشر کرده، از کارکنانش برای نقش حیاتی‌شان در موفقیت شرکت تشکر کرده و در توییتی نوشته: «آنان که ما را ترک می‌کنند، افرادی باهوش، سخت‌کوش و مسوولیت‌پذیرند که نقش مهمی در رشد OpenSea و فضای NFT تا جایی که امروز هستیم، بازی کرده‌اند.»

البته اوپن‌سی برای حمایت از این کارکنان که شرکت را ترک می‌کنند، تا سال ۲۰۲۳ حقوق پایان کار و بیمه درمانی بهداشتی را بدان‌ها خواهد داد و همچنین از شبکه گسترده‌اش برای کمک به یافتن مشاغل جدید استفاده خواهد کرد.

 

زمستان کریپتو است

ارزهای رمزنگاری شده و NFT ها در چند ماه گذشته به‌اندازه زیادی آسیب دیده‌اند. از ابتدای سال، بیت کوین تقریبا ۵۰درصد و اتریوم نیز ۵۶ درصد کاهش داشته‌اند و این امر به طور کلی تأثیر زیادی بر بازار داشته و کار را برای شرکت‌های مرتبط با ارز دیجیتال و NFT مانند OpenSea بسیار دشوار کرده است.

به دلیل همین بازار نزولی و مشکلات اقتصادی فزاینده است که OpenSea تصمیم گرفته است ۲۰ درصد از نیروی کارش را تعدیل کند.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.