شاهزاده سعودی یک کالکشن عکاسی ان‌اف‌تی راه انداخت

rym_378905829

شاهزاده سعودی ریم الفیصل، در یک تحول قابل توجه نخستین کالکشن عکاسی ان‌اف‌تی‌اش را راه انداخته. یک این زن عرب الان پروژه «مکه و مدینه» را در OpenSea در جریان انداخته و مشتریان می‌توانند یکی از این ۱۵ ان‌اف‌تی را با حداقل دو دهم اتریوم بخرند.

این کالکشن تصاویر زیبایی از کعبه است؛ زیارت‌گاه مقدس مسلمانان جهان. همچنین یک گالری متاورس هم هست که آثار هنری از شش هنرمند دیگر سعودی را دارد.

شاهزاده ریم الفیصل تنها یک ان‌اف‌تی‌باز نیست. او یک گالری هنری معتبر به نام «محله خالی» در دبی دارد. همچنین چندین کتاب عکاسی تألیف کرده است.

اگرچه کارهای او عمدتا سیاه‌وسفید است اما در سال‌های اخیر رنگ را به کا‌رهای‌اش وارد کرده. کارهای او در بریتانیا، آمریکا، چین، اسپانیا، فرانسه و بسیاری کشورهای دیگر هم دیده شده‌اند.

این شاهزاده سعودی در بیانیه‌ا‌ش درباره کالکشن ان‌اف‌تی‌اش گفته: «در روزگار کنونی، ما با نخستین نمایشگاه ان‌اف‌تی از عربستان در متاورس، تاریخ‌ساز شدیم.»

عاقبت امسال عکاسی به یک بازار قابل توجه برای ان‌اف‌تی بدل شد. دیدن این همه هنرمندکه وارد فضا می شوند و این که چگونه چگونه پیشرفت می‌کنند، هیجان‌انگیز است.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.