سکانس سیلی ویل اسمیت به کریس راک ان‌اف‌تی می‌شود

f46-4

اگر رسانه‌های اجتماعی نتوانند پس از اپیزود سیلی ویل اسمیت به کریس راک اسکار آرامش‌شان را حفظ کنند، پس فضای کریپتو چگونه می تواند؟

 

اکنون “SlapDao“که قبلا “Will Smith Slap DAO” نامیده می‌شد اکنون یک مجموعه ان‌اف‌تی در OpenSea است.

حالا slap_dao دوهزار ان‌اف‌تی(توکن‌های غیرمثلی یا Slapهای غیرمثلی)ساخته که شامل عکس‌‌های سیلی ویل اسمیت برای این کالکشن است. با این حال، ۱۹۹۸ کالا در بازار برای فروش فهرست شده است.

ان‌اف‌تی‌های سیلی ویل‌ اسمیت لحظه‌ای را نشان می‌دهد که ویل اسمیت بازیگر، کمدین کریس راک را در پاسخ به شوخی راک درباره‌ی کوتاه کردن موی همسرش سیلی می زند. همچنین دارای ویژگی های ساده ای مانند متن میم یا پانچ لاین (جناس ناخواسته!) و رنگ‌های مختلف حاشیه هستند.

برخی از ان‌اف‌تی‌ها همچنین دارای میم‌های ویژه‌ فضای ارزهای دیجیتال هستند، مانند «WGMI» (ما آن را می‌سازیم)، «مصرف آن»، «در آن برای فناوری»، «دست کاغذی»، «ون کوین‌بیس»، «ون استاکینگ» و «کان» توسعه دهندگان کاری انجام دهند؟

ان‌اف‌تی‌های سیلی ویل‌ اسمیت

این مجموعه ان‌اف‌تی  تاکنون ۷۴۹ مالک دارد. قیمت کف فعلی۰.۰۰۱اتریوم به مبلغ ۳.۳۵ دلار است.

گران‌ترین ان‌اف‌تی با قیمت ۲۰اتریوم (۶۷ دلار) فهرست شده و تا ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲ برای فروش خواهد بود. این ان‌اف‌‌تی‌ آخرین‌بار به قیمت ۰.۰۴۴اتریوم فروخته شده است.

حجم کل ان‌اف‌تی‌‌های ویل‌اسمیت معامله شده، در زمان نگارش مقاله بیش‌از ۱۳.۷اتریوم است- بیش از ۴۵هزار دلار.

 

با این‌حال در بسیاری رسانه‌های مرتبط با دنیای رمزارزها و ان‌اف‌تی درباره ورود به خرید ان‌اف‌تی‌های سیلی ویلی اسمیت هشدار داده شده- از این‌رو که تب موج‌ مرتبط یک رویداد فرهنگی به‌سرعت سرد می‌شود و برای فریفته‌شدگان زیان برجای می‌گذارد.

 

راستی دانستن این نکته بد نیست که واژه دائو(dao) از “Decentralized Autonomous Organization”گرفته شده که به معنای سازمان خودگردان غیر متمرکز است.

این سازمان اینترنتی و مبنی‌بر بلاکچین است که در مالکیت هیچ شخص یا گروه خاصی نیست و به‌صورت غیر متمرکز اداره می‌شود.

به زبانی ساده‌تر دائو رویکرد جدیدی در اداره سازمان‌ها است که در آن هر عضو از آن جامعه بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و سمت خود حق یکسانی در ایجاد تغییرات در آن پروژه دارند.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.