دورهمی‌ها در دنیای متاورس

دورهمی در دنیای متاورس

دنیای متاورس، وضعیتی است که قرار است جایگزین اینترنت فعلی شود. تجربه‌ی یک زندگی سه بعدی در فضای آنلاین، مدت‌هاست که رویای انسان است و پروژه‌ی متاورس، قرار است این رویا را به حقیقت تبدیل کند. متاورس دنیای جدیدی است که قرار است جایگزین اینترنت و فضایی باشد که ما به عنوان دنیای مجازی فعلی می‌شناسیم. متاورس یک شبکه یا یک وسیله نیست. بلکه به کمک گجت‌های مختلفی مانند هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی در دسترس خواهد بود و با استفاده از شبکه‌های متعددی، تجربه‌ای شگفت انگیز و نامحدود را برای کاربران رقم خواهد زد.

شما در این دنیا می‌توانید در خانه‌ خود استراحت کنید و با دوستان‌تان در سراسر جهان، در اتاقی بنشینید و با یکدیگر در قالب آواتارهای خود دیدار کنید. با هم ماجراجویی کنید، از زیباترین نقاط جهان بازدید کنید و در بهترین سینماهای جهان فیلم ببینید. این‌ها فقط بخش اندکی از امکاناتی است که قرار است متاورس در اختیار ما بگذارد. شما در این دنیای جدید می‌توانید هر رویایی را که بخواهید، تجربه کنید.

شرکت فیس‌بوک، در دسامبر 2021 نام کمپانی خود را از فیس‌بوک به متا تغییر داد. این تغییر نام، نشانه‌ای از اهمیت متاورس در آینده است. فیس بوک با این تغییر نام، خود را به عنوان یکی از  پیش‌گامان اصلی این تکنولوژی معرفی کرد. هرچند فیس بوک در این راه تنها نیست و شرکت‌‌های بزرگ دیگری مانند روبلاکس، اپیک گیمز و مایکروسافتروبلاکس، اپیک گیمز و مایکروسافت نیز در حال سرمایه‌گذاری و تحقیق روی این تکنولوژی هستند.
شرکت متا یا همان فیس بوک، ویدئویی جذاب از یک دورهمی در متاورس منتشر کرده است. شما با تماشای این ویدئو، می‌توانید با بسیاری از ابعاد این دنیای مجازی شگفت‌انگیز آشنا شوید.  این ویدئوی زیبا و جذاب را با زیرنویس اختصاصی بی‌مثل، تماشا کنید.

 

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.