دختر 12 ساله، 6 میلیون دلار درآمد از فروش NFT داشته است

نیلا هایس، دختر 12 ساله آمریکایی از فروش NFT آثار خود 6 میلیون دلار درآمد داشت

بازار آثار NFT روز به روز در حال گسترش است و افراد بسیاری شروع به درآمدزایی از این راه کرده‌اند. تب ان اف تی این روزها آن‌چنان داغ است که حتی کودکان نیز به آن راه پیدا کرده‌اند و از آن درآمدهای بالایی به دست می‌آورند.

اخیرا FEWOCiOUS نوجوان 18 ساله آمریکایی با درخشش در دنیای NFT، خبرساز شده بود. اما خبر درآمد 6میلیون دلاری نیلا هایس 12 ساله، بار دیگر باعث شگفتی جهان شده است.

این هنرمند نوجوان، با فروش آثار خود 5.7 میلیون دلار درآمد داشته باشد. ان اف تی‌های نیلا که  مجموعه گردن دراز (Long Neckies) نام دارد، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

بیشتر بخوانید: FEWOCiOUS، میلیونر 18 ساله دنیای NFT

نیلا هایس، دختر 12 ساله آمریکایی از فروش NFT آثار خود 6 میلیون دلار درآمد داشت

همه‌چیز برای نیلا از یک روز ساده شروع شد: «در خانه مادربزرگم بودم و از او پرسیدم که چه چیزی نقاشی کنم. او پاسخ داد هر چیزی که به آن علاقه داری. من از اینکه دختر هستم بسیار خوشحالم و دایناسور آپاتوزاروس را خیلی دوست دارم. پس این دوتا را با هم ترکیب کردم.»

عموی نیلا که متوجه مجموعه عکس های دختران گردن درازِ او شد، پیشنهاد NFT کردن این آثار را داد.

مجموعه دختران گردن دراز، نقاشی‌های نیلا هایس به عنوان NFT مجموعه دختران گردن دراز، نقاشی‌های نیلا هایس به عنوان NFT مجموعه دختران گردن دراز، نقاشی‌های نیلا هایس به عنوان NFT

نیلا در حال ساخت مجموعه دیگری از NFT های خود برای مجله تایمز (Times) است. او این مجموعه را هنرمند در خانه (artist in residence) نام گذاری کرده است. موضوع این مجموعه، تصویر پرتره 100 زن برتر سال از نگاه مجله تایمز است.

نام نیلا در فهرست ۵۰ برنده برتر رقابت Future Tech وجود دارد. این جایزه به ۵۰ نفر از تاثیرگذارترین افراد فعال در حوزه تکنولوژی که بیشترین نوآوری را داشته‌اند، اهدا  می‌شود.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.