ترور جونز: داستان یک موفقیت دیوانه‌وار

ترور جونز nftساز مشهور

ترور جونز، یکی از موفق‌ترین هنرمندان عرصه‌ی NFTها است و بارها رکوردهای مختلفی را در بازار هنرهای کریپتو شکسته است. او در فوریه 2021، اثر «فرشته بیت کوین» خود را با قیمت شگفت‌انگیز 3.2 میلیون دلار فروخت، تا رکورد «گران‌ترین اثر هنری نسخه‌ باز  (Open Edition) دنیای ان اف تی» را بشکند.

دغدغه اصلی ترور جونز در هنر، افزایش تعامل و به وجود آوردن یک تجربه متفاوت برای مخاطبین است.

همین دغدغه، باعث شد او به هنرهای دیجیتال رو بیاورد. ترور جونز از ابزارهای مختلف تکنولوژی مانند واقعیت مجازی و انیمیشن استفاده می‎‌کرد. اما اولین موفقیت بزرگش را در سال 2012 با نقاشی‌های Qr Code خود به دست آورد.

نقاشی qr code جونز، ان اف تی ساز مشهور

او   Qr Codeهایی را نقاشی کرد که کاربران را به سمت یک گالری آنلاین هدایت می‌کرد. در آن گالری آنلاین گروهی هنرمندان می‌توانستند نقاشی‌های خود را به نمایش بگذارند و به صورت تعاملی با تماشاچیان نمایشگاه ارتباط برقرار کنند.

این نمایشگاه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت و بیش از 500 هنرمند از 27 کشور دنیا، به واسطه ترور جونز با این نمایشگاه آشنا شدند و آثار خود را در آن به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه باعث شد، جونز در زمینه هنر دیجیتال به شهرت برسد. اما سیر موفقیت‌های جونز، با آشنایی او با پدیده NFTبه اوج رسید و باعث شد او به یکی از  موفق‌ترین و مشهورترین NFTسازان جهان تبدیل شود.

برای مثال یکی از آثار او، نقاشی جالبی است که هرروز با توجه به شرایط بازار اتریوم، تغییر می‌کند. NFT این نقاشی با قیمت 260 اتر فروخته شد.

نقاشی ethboy جونز، ان اف تی ساز مشهور

ترور جونز شاید به اندازه بیپل موفق نباشد، اما بدون شک یکی از بزرگ‌ترین ان اف تی سازان حال حاضر جهان است.

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.