بازتاب راه‌اندازی بی‌مثل مارکت در رسانه‌ها

2.9

اقتصاد برتر و چند رسانه‌ی اقتصادی دیگر در روزهای اخیر آغاز به کار پلتفرم فارسی‌زبان بی‌مثل‌ مارکت و تسهیل دسترسی ایرانیان به بازارچه اوپن‌سی(Open Sea) را پوشش دادند.

این رسانه اقتصادی شناخته‌شده نوشته: «وقتی که از بازار توکن‌های NFT یا بازار کریپتوکارنسی‌ها یعنی ارزهای دیجیتال صحبت می‌کنیم، به خاطر ویژگی‌های دو بازار موازی، در حقیقت از دو موضوع جداگانه سخن به میان آمده است.

فروشگاه‌های معامله ان اف تی به مبادله رمز ارزها نمی‌پردازند و فقط می‌توانید با استفاده از ولت یا کیف پول مجازی خود به ساخت، خرید، قیمت گذاری و فروش دارایی‌های دیجیتال هنری و غیر رمز ارزی خود اقدام کنید.

اما خبر خوش این است که در سال ۲۰۱۸ دو تن از متخصصان شرکت‌های فیس بوک و گول اقدام به ایجاد یک پلتفرم منحصر به فرد کردند که بلافاصله با استقبال کاربران و حتی سرمایه گذاران علاقه مند به استارتاپ‌های دیجیتال واقع شد.

پلتفرم اوپن سی یا Open Sea یک بازار جهانی است یا صرافی دیجیتال است که علاوه بر این که کابران در آن می‌توانند سرمایه‌ها و ارزش‌های دیجیتال خود را خرید و فروش کنند، در عین حال می‌توانند آیتم‌های دیجیتال خود را نیز در حوزه بازی‌های آنلاین، هنرهای دیجیتال، اشیاء ارزشمند و صدها مورد دیگر در معرض فروش قرار دهند.

بازار «اوپن سی» غیر متمرکز است و تمام معاملات انجام شده بر بستر آن متکی به قراداد‌های هوشمند و تمام کالاهای عرضه شده در آن توکنیزه هستند.»

اقتصاد برتر افزوده: «آمارها و اطلاعات منتشر شده از سوی منابع تحقیقات دیجیتال نشان می‌دهد که ایرانیان از جمله علاقه مندان به حوزه مفاهیم رمز گذاری شده و دارایی‌های دیجیتال هستند.

خبر خوب این است که مدتی است دسترسی ایرانیان به سادگی برای حضور در پلتفرم معتبر و جهانی «اوپن سی» فراهم شده است و همه کاربران فارسی زبان به سادگی و سهولت هرچه تمام تر می‌توانند در بازار جهانی Open sea  به فعالیت بپردازند.

بی‌مِثل مارکت به نشانی bimeslmarket.com به عنوان تنها پلتفرم ایرانی که دسترسی به اوپن سی را فراهم کرده است محلی برای تحقیق، خرید و فروش دارایی‌ها و کالاهای دیجیتال است که توسط تیمی از متخصصان حوزه‌های دیجیتال و سرمایه گذاری یک نهاد معتبر مالی بنیان گذاری شده است.»

بنابر گزارش اقتصاد برتر، «کاربران ایرانی از این پس می‌توانند با مراجعه به پلتفرم بین المللی و امن «بی‌مِثل مارکت» علاوه بر مشاهده کلیه ان اف تی‌هایی که در این سایت قرار داده شده، NFT  بسازند یا محصولات دیجیتال‌شان را که قبلا ساخته یا خریده‌اند در معرض دید و فروش میلیون‌ها نفر در ایران و سراسر جهان قرار دهند.

همچنین کلکسیونر‌های اشیاء دیجیتال می‌توانند در این بازار کلکسیون‌شان را تکمیل  کنند و به غنای آن بیفزایند.»

 

وب اپلیکیشن بی مثل مارکت را به صفحه اصلی آیفون خود اضافه کنید.

1- در نوار پایین دکمه   share را انتخاب کنید.

2- منوی باز شده را بالا بکشید و گزینه  add to Home screen را انتخاب کنید.

3- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.