قوانین و مقررات سایت بی مثل مارکت

استفاده از مطالب وب‌سایت در نشریات و کتاب‌های الکترونیکی با ذکر منبع بلامانع است.

سو استفاده از نام و برند بی مثل مارکت به هر نحو دارای پیگرد قانونی خواهد بود.

تمامی فعالیت‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هر زمانی قانون جدید مرتبط با این نوع فعالیت وضع شود، ایران ان اف تی مارکت از آن پیروی خواهد نمود.

بی مثل مارکت، یک رسانه کاملاً‌ خصوصی بوده و تبلیغات را حق قانونی خود می‌داند. بی مثل مارکت همواره تلاش می‌کند تبلیغاتی کاملاً منطبق با قوانین کشور را منتشر کند و تمام درخواست‌های تبلیغ را با دقت فراوان بررسی می‌کند. این رسانه هرگونه تبلیغاتی که خلاف قوانین کشور باشد را رد خواهد کرد. وب‌سایت بی مثل مارکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تخلف از سمت تبلیغ‌دهندگان ندارد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بی مثل مارکت ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بی مثل مارکت جزئی از دارایی‌های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بی مثل مارکت و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

ارتباطات الکترونیکی

کاربران برای استفاده از برخی سرویس‌های بی مثل مارکت ملزم به ارائه اطلاعات هویتی مانند نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن هستند. ضمن اینکه امنیت نگهداری اطلاعات هویتی و وارد‌شده توسط کاربران در سرویس‌های بی مثل مارکت یک مسئله مهم است و در حفظ و نگهداری آن تلاش بسیاری خواهد نمود.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، ممکن است، بی مثل مارکت برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

در صورت استفاده از هر یک از خدمات بی مثل مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

بی مثل مارکت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.